Oprawa prac magisterskich i dyplomowych

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH LICENCJACKICH I MAGISTERSKICH

ul. Zdrojowa 18
57-350 Kudowa Zdrój

tel. (+48) 697 214 625

Termobindowanie i bindowanie
Termobindowanie i bindowanie

Termobindowanie - oprawa prac dyplomowych i magisterskich

Oferujemy oprawę prac:

  • dyplomowych,
  • licencjackich,
  • magisterskich i inżynierskich.

Oferujemy Państwu Termobindowanie, które jest nowa technologia oprawy dokumentów. Od zwykłego bindowania różni się tym, że arkusze papieru są tutaj umieszczane w grzbiecie pokrytym specjalnym klejem uaktywniającym. Klej ten pod wpływem wysokiej temperatury, utrwala kartki łącząc je razem. Praca dyplomowa lub magisterska, która oprawiona w ten sposób, prezentuje się niezwykle estetycznie i profesjonalnie, jest trwała, lekka i odporna na uszkodzenia.

Kartki połączone w tym procesie na zawsze pozostaną w komplecie – oprawa ta uniemożliwia wypadanie kartek. Okładki wykonywane w tej technologii mogą pomieścić ok. 200 arkuszy papieru. Proponujemy Państwu termookładki tzw. twarde i miękkie Polskiej firmy OPUS zapewniające doskonałą prezentację dokumentacji. Miękkie to przeźroczysta okładka przednia wykonana z PCV uwydatnia kolory strony tytułowej i chroni ją przed wszelkimi możliwymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Tylna część okładki wykonana jest z gładkiego, błyszczącego kartonu nadającego dokumentacji profesjonalny i elegancki wygląd i chroniącego ją przed zabrudzeniami.

Twarde okładki wykonane są z ekoskóry przypominając elegancką książkę. Bindowanie odbywa się za pomocą zaciskania kartek papieru w metalowych grzbietach specjalną maszyną. Ten sposób oprawy nazywany jest bindowaniem kanałowym lub c-bind. Grubość okładek dobiera się wedle ilości wydrukowanych stron które oznaczone są symbolem (grubość papieru 80g):

  • AA 10-40 stron
  • A 41-95 stron
  • B 96-125 stron
  • C 126-150 stron

Znajdujemy się na terenie województwa dolnośląskiego, dokładniej Kotliny Kłodzkiej w miasteczku uzdrowiskowym jakim jest Kudowa-Zdrój.

 

Mapa dojazdu

57-350 Kudowa Zdrój