Rancho Montana

RANCHO MONTANA KUDOWA ZDRÓJ

57-350 Kudowa-Zdrój

ul. Słone 124

tel. (+48) 604 485 629

www.rancho-montana.pl

Rancho Montana Kudowa Zdrój

Rancho Montana położone jest na malowniczym obszarze pogranicza polsko-czeskiego. Z ujeżdżalni rozciąga się widok na masywy górskie po czeskiej stronie. Dysponujemy rozległymi pastwiskami, na których nasze konie przebywają całą dobę i jedynie w zimie są zamykane na noc w stajni. Dzięki takiej, zbliżonej do naturalnych warunków, hodowli, konie nie maja kłopotów zdrowotnych. Są również zrównoważone psychicznie, co daje komfort jeźdźcom w czasie wyjazdów terenowych. Nie mamy koni, które się nie tolerują, dzięki czemu przypadkowe zbliżenie się do drugiego konia nie skutkuje natychmiastowym kopnięciem.
Prowadzimy jazdy i szkolenie jeździeckie w stylu western. Propagujemy tą formę jazdy konnej uważając, że w przypadku długich konnych wycieczek i rajdów, zwłaszcza w górskim terenie, western jest bardziej przyjazny i wygodny zarówno dla jeźdźca, jaki i konia.
Nie zapominamy jednak o naszych korzeniach, albowiem większość z jeźdźców westernowych, którzy przygodę z końmi zaczynali już jakiś czas temu, jeździło klasycznie.

Mapa dojazdu

Kudowa-Zdrój, ul. Słone 124