Ekocentrum PNGS

Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych

57-350 Kudowa-Zdrój
ul. Słoneczna 31

tel.: (+48) 74 86 61 436

Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych
Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych
Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych
Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych

Odkryj Piękno Parku Narodowego Gór Stołowych

Ekocentrum, zlokalizowane w sercu Parku Narodowego Gór Stołowych, to nie tylko ośrodek edukacyjno-wystawienniczy, ale także niezwykłe miejsce, gdzie można odkryć bogactwo i piękno tych unikatowych gór:

Walory Przyrodnicze:

Odkryj różnorodność flory i fauny Gór Stołowych poprzez interaktywne prezentacje. Podążaj za leśną windą, która zabierze Cię w podróż przez gęstwiny drzew, poznając różnorodność ekosystemów na każdym piętrze lasu. Przemierzaj czas i przestrzeń, by zrozumieć ewolucję tych gór na przestrzeni ponad 60 milionów lat.

Walory Kulturowe:

Poznaj historię i kulturę regionu, sięgającą głęboko w przeszłość. Ekspozycje multimedialne i interaktywne zapraszają do zanurzenia się w narracjach przekazywanych przez wieki, odkrywając znaczenie Gór Stołowych dla lokalnej społeczności i szerzej - dla historii Polski.

Nowoczesność i Interaktywność:

Od marca 2019 roku Ekocentrum oferuje nowoczesną ekspozycję, która wciąga zarówno młodszych, jak i starszych zwiedzających. Dzięki multimedialnym atrakcjom, każdy może doświadczyć fascynującej podróży przez czas i przestrzeń, obserwując świat oczami różnych gatunków zwierząt i poznając tajemnice Gór Stołowych w nowatorski sposób.

Praktyczne informacje:

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można dokonać rezerwacji i uzyskać więcej informacji na temat Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych: ekocentrum.pngs.com.pl.

Dołącz do nas, aby zanurzyć się w fascynującym świcie Gór Stołowych i odkryć ich niezwykłe tajemnice!

Mapa dojazdu

Kudowa-Zdrój, ul. Słoneczna 31

Witaj w Ekocentrum PNGS: Odkryj Przyrodę Parku Narodowego Gór Stołowych